Par mums

SIA ”Elektriskie mērījumi” 2017. gadā dibināja sertificēts inženieris. Uzņēmums palīdzēs iegūt informāciju par elektrotīklu un elektrisko iekārtu faktisko stāvokli. Savlaicīgi pasākumi elektrotīklu un elektrisko iekārtu mērīšana sniegs iespēju konstatēt defektus un bojājumus, kas var radīt avārijas situācijas un izraisīt ugunsgrēkus. Mūsu mērķis ir piedāvāt klientam labāko iespējamo risinājumu un būt apmierinātam par saņemto pakalpojumu - vēlamajā laikā un apjomā. Strādājam pa visu Latviju.

Kāpēc ir jāveic elektriskie mērījumi

Atbilstoši MK noteikumiem Nr.238:

Ekspluatācijā esošās elektroinstalācijas pārbaudi veic reizi 10 gados, bet ja objektā vai teritorijā ir sprādzienbīstama vide – reizi divos gados, bet ja objektā ir ķīmiski agresīva vide – reizi gadā. Atzinumu un elektroinstalācijas pārbaudes dokumentāciju no sertificētiem speciālistiem pieprasa ugunsdzēsēju inspektori pie objekta pārbaudes.

Elektriskie mērījumi ir nepieciešami pieņemot ekspluatācijā jaunas būves. To nosaka ministru kabineta noteikumi pie būves nodošanas ekspluatācijā. Atzinumu un elektroinstalācijas pārbaudes dokumentāciju no sertificētiem elektrospeciālistiem pieprasa vietējā būvvalde pie objekta pieņemšanas ekspluatācijā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu